אתיקה טבעית

חומרי גלם טבעיים יוצרים שינה טבעית

איכות וקיימות הולכות יד ביד, לכן אנו משתמשים במשאבים מתחדשים ובחומרים טבעיים ליצירת השינה המושלמת.
אנו משתמשים בפשתן הטהור והמשובח ביותר, בכותנה ובצמר באיכות הגבוהה ביותר, בעצי אורן שמקורם ביערות שוודיה ובשיער סוס היפואלרגני אמיתי.
החומרים הטבעיים מאפשרים למיטה לנשום, הם מאפשרים לאוויר להקיף את גופכם ויוצרים תנאי שינה איכותיים.
כל שיערת סוס מפותלת פועלת כקפיץ מיניאטורי ומשתלבת בהרמוניה עם עבודתם של מערכת הקפיצים, תוך הפגת הלחות והחום שאינם רצויים הרחק מהגוף.

יוצרים את סביבת השינה הנכונה לכם

אם הייתם חותכים כמה מיטות מחברות שונות כדי לראות מה קורה בפנים, הייתם מופתעים לגלות כמה שוני יש בין כל אחת ואחת מהן, במיוחד אם אחת מהן היא מיטת הסטנס.

אם תעשו זאת, המון שאלות יתעוררו בראשכם: "האם מיטה באמת זקוקה לכל כך הרבה שכבות?" או "האם זה באמת משנה איך משלבים את החומרים השונים?".
עם למעלה מ-160 שנות ניסיון בהן רכשנו ידע עצום בהנדסת מיטות, אנחנו יכולים להגיד ללא כל צל של ספק שהתשובה היא – כן.

היתרונות והתכונות של החומרים הטבעיים עובדים בצורה שונה, הכל מתחיל בדרך שמשתמשים בהם וכיצד ממקמים אותם בשכבות השונות.
כאשר שיער סוס מחולק למספר שכבות ובין כל שכבה מונחים כותנה וצמר, יש מקום גדול יותר לתזוזה של החומרים וכן זה מעניק גמישות רבה יותר.
חשוב שתדעו: השכבות אינן ממוקמות באופן רנדומלי, הן מותאמות בדיוק רב על פי תוצאות של אין-ספור בדיקות איכות וחישובים, זאת כדי לנצל את היתרונות של החומרים הטבעיים בדרך הטובה ביותר.

מיטות הסטנס משלבות קומבינציות שונות של שכבות באופן אינדוודואלי. הממדים והפרופורציות של כל שכבה שונים בכל מיטה, כדי להגיע אל תכונות הנוחות האידאליות עבור כל דגם ודגם.

בחירה טבעית

אין ספק שחומרים טבעיים כמו כותנה, צמר, פשתן ושיער זנב סוס הם החומרים שתרצו שיקיפו את גופכם בזמן השינה, ולא חלילה גומי מוקצף, פוליאוריתן, קצף שמכיל כימיקלים או לטקס.

אנחנו דוגלים באיכות, קיימות ובריאות ולכן אנו מרגישים שיש לנו אחריות אתית לסביבה. אנו מרגישים מחויבות ליצור ולפעול בדרך הנכונה, זאת הסיבה שהמיטות שלנו עוצבו תוך מודעות סביבתית עמוקה, והן עומדות בדרישות המחמירות ביותר.
כל החומרים מהם עשויות המיטות מתכלים באופן טבעי, המיטות ניתנות למחזור וכפי שנאמר: "מוצר שמגיע מהטבע, רוצה לחזור לטבע".
אנחנו מאמינים ביצירה של נוחות לגוף ולנפש תוך שמירה על העולם שנשאיר לצאצאים שלנו.

שקט נפשי למשך 25 שנים

כל מיטות הסטנס מגיעות עם אחריות של 25 שנים, ובטיפול הנכון הן יחזיקו מעמד הרבה יותר.
אתם יכולים להחליף 4 מיטות העשויות מחומרים סינטטיים בכל 4 עד 8 שנים (תלוי באיזה קמעונאי בחרתם), או לרכוש מיטה טבעית אחת, שתשרת אתכם נאמנה במשך 25 שנים, באחריות.

הבחירה כולה שלכם, אנחנו מקווים שתבחרו בחוכמה.