רוח של מצויינות

אידיאולוגיה שנובעת מתשוקה

הכל התחיל בשנת 1852, הסטנס נוצרה ואיתה נולדה רוח המצוינות שלנו,
אידיאולוגיה השוכנת בקשר שבין מומחיות רב אמן למיטה המיוצרת בעבודת יד.
מדובר באידיאולוגיה הנובעת מכישורים, גאווה ומסירות והמקור שלה הוא תשוקה.

התשוקה היא זו המניעה את הסטנס להמשיך באותה הדרך במשך 6 דורות, דרך של הגשמת חלומות עם מיטות בעבודת יד, חומרי גלם טבעיים ואיכות שאין לה תחרות.

מאז 22 במרץ, 1852

בתחילת דרכה, חברת הסטנס עסקה בעיצוב אוכפים. בזמנו, מומחי עיצוב אוכפים שימשו גם כרפדים, הם הקדישו בגאווה את המיומנויות שלהם ליצירת מוצרי רכיבה תוך שימוש בשיער זנב סוס. 
כאשר חלף הזמן והמכוניות החליפו את השימוש בסוסים ובאוכפים, המשפחה החלה להתמקד יותר בייצור מיטות. עד מהרה, הפכה הסטנס לחברה בעלת מומחיות עולמית ביצור המיטות הנוחות ביותר שאי פעם נוצרו. אף אחד לא יכול להתחרות בידע ובמומחיות רב אמן שהיא כל כך מורכבת.

מהיום בו נוצרה המיטה הראשונה, חומרי גלם טבעיים תמיד שיחקו תפקיד משמעותי ביצירתה.
כותנה, שיער זנב סוס, פשתן וצמר היו חומרים שעדיף היה להשתמש בהם יותר מאשר כל חומר אחר עוד משנת 1852 ובמפתיע, הדבר נכון גם לימים אלו.

בהווה ממש כמו בעבר, הדרך הטובה ביותר ליצור אמנות עם החומרים האלו היא בעבודת יד. המסורת הזאת של עבודת יד מעניקה למומחים היוצרים את מיטות הסטנס את ההבנה העמוקה והמושרשת, את המומחיות והשליטה באומנות ובחומרים הטבעיים שהכרחיים להתבססות היצירה.

להשריש ולהטמיע כל דבר שעושים עם רוח מצוינות הוא עדיין עיקרון היסוד שמנחה את העבודה של מומחי מלאכת היד בהסטנס. בשבילם, אין דרך אחרת מלבד ליצור כאשר רוח המצוינות עוטפת כל פעולה ומחשבה.

מלמעלה עד למטה - סטנדרטים חדשים

החברה נוסדה ע"י אנשים שהמכנה המשותף שלהם היה האובססיה לרמת איכות גבוהה. הם היו מסורים לעשיית הטוב ביותר וזאת עובדה פשוטה וטהורה. כשהמטרה היא יצירה של מיטות משובחות ביותר, הם התחילו באופן שיטתי להגדיר מחדש את המוסכמות בכל הנוגע ליצירת מיטה והם התחילו עם המזרן.

המיטות שנחשבו למעולות במאה ה-19 יוצרו באירופה, אז מומחי רב האמן שלנו עשו מה ששוודים יודעים לעשות הכי טוב: לקחת את אותן תכונות בולטות של המיטות האירופאיות ולשלב אותן יחד עם תבונה שוודית, מומחיות במלאכה, לוגיקה ופתרון בעיות.
התוצאה היא מזרנים שהרימו את רמת ייצור המיטות לשלב חדש לחלוטין, מזרנים שקבעו סטנדרטים גבוהים ויצרו רף להתפתחויות שיגיעו בעתיד.

המקור, הבסיס, השורש שתמיד ישאף לצמיחה

אנחנו גאים להיות היצרן השוודי הוותיק ביותר בתחום מערכות השינה.
עם זאת, זה מעולם לא עצר אותנו מללטש, לדייק ולשפר את הטכניקות בהן אנחנו משתמשים כדי לייצר את המיטות הטובות בעולם. לאורך ההיסטוריה העשירה שלנו, השארנו סימן בל יימחה בתעשיית ייצור המיטות עם המצאות וחידושים כמו קפיצים מבודדים ובתוליים שאינם ממוחזרים.

אנחנו גם החברה הראשונה שהביאה לידי שימוש את המזרן העליון במזרן אירופאי והכירה לעולם את מסגרת המיטה. עצם הרעיון של המיטה המודרנית טמון בשורשי המקום שלנו: שופינג, שוודיה. בזכות הביסוס והטמעת רוח המצוינות בייצור המיטות והודות לשימוש בחומרים טבעיים בלבד, אנחנו נשארים בחוד החנית בכל הנוגע לשינה.

אתם ההשראה שלנו

הפוקוס שלנו בראש ובראשונה מתמקד בכם.
לדעת מה אתם צריכים כדי לחוות את שנת הלילה הטובה ביותר, מה חשוב לכם במונחים של שירות, מבנה, איכות, נוחות ופונקציונליות. רוח המצוינות של הסטנס היא הרבה יותר מסכום כל החלקים, הרבה יותר מהמיטות והמזרנים שלנו. רוח המצוינות היא השיא של שישה דורות של מומחים בשינה ובחומרים טבעיים המקדישים את כל כולם לכם. אתם הם אלו שהניעו אותנו להמשיך במרדף אחר המצוינות בעבר, בהווה ובעתיד.