עיצוב

מקפידים על הפרטים הקטנים, שיעניקו לכם שנת מלכים

השינה נמצאת בפרטים הקטנים, בתכנון ובהנדסה של המיטה, במסירות של עבודת האמן וכמובן - בחומרים הטבעיים.
כל אחת מהמיטות שלנו שופעות נגיעות עיצוביות חכמות, המספקות איכות שינה טובה יותר.

עבודת יד שוודית

כל מיטות הסטנס מיוצרות בעבודת יד בשוודיה, ואם יש דבר ששוודיה יודעת לעשות זה מלאכת עבודת יד מחומרים טבעיים.

אף מכונה לא יכולה להתעלות על הכישורים והטכניקות של בעלי המלאכה שלנו, הם אלו המעניקים למיטות מימד גבוה ובונים את רוח המצויינות בכל אחת מהמיטות שלנו.

ההבדל בין מיטות הסטנס למיטות אחרות הוא דבר שמרגישים מדי לילה. ברגע שנשכבים על המיטה, כמעט אפשר להרגיש את הידיים האכפתיות שיצרו אותה, כאילו הן שם כדי להרדים אתכם כל לילה.

בעבודת יד, אין דבר כזה "קיצורי דרך"

שכבה אחר שכבה של שיער זנב סוס, כותנה וצמר בתרכובות המחושבות בקפידה, מונחות ומחולקות באופן מדויק ובעבודת יד.
בעלי המלאכה מיומנים בעבודתם, הם יודעים אם האיזון המושלם הושג ע"י נגיעה קלה בלבד. אם האיזון המושלם לא נוצר, הם מתחילים מחדש, אין שום פשרה בכל הנוגע לנוחות שלכם.

שיער הסוס נבחר גם הוא בקפידה רבה, זוהי מלאכה עתיקה שמטרתה ליצור מבנה מאוורר בעל ספיגת לחות מעולה.
זאת רק אחת משלל המלאכות הדורשות מיומנות, ניסיון וזמן בהם אנו משתמשים ביצירת המיטות שלנו.
 

אומנות הקפיצים של הסטנס

מערכת הקפיצים המבודדים וקפיצי הבונל של הסטנס מיוצרים מהפלדה השוודית הטובה בעולם, הם מעניקים לכל מיטה את מאפייני התמיכה הייחודיים שלה.

כבר בשלב מוקדם גילינו את החשיבות של הקפיצים המבודדים, כמה קריטי זה שהקפיצים הקרובים לגוף ינועו בעצמאות ללא כל תלות של האחד בשני, כך שהתנועות במהלך השינה יהיו חלקות.
הקפיצים הממוקמים בפינותיה של המיטה הם קשיחים ומוצקים יותר, זאת כדי שהמיטה תשמור על צורתה לאורך שנים רבות. בנוסף, קפיצי הבונל של הסטנס מבודדים עם פשתן כדי לבודד כל רעש.

בזכות הקפיצים הייחודיים שלנו, לא תתעוררו במהלך הלילה כאשר אתם זזים בזמן השינה וכן התנועות של בן או בת הזוג לא יפריעו לכם לישון. 

התפרים הצדדים בונים את הנרטיב

על פני השטח, הקווים הישרים שמתערבבים עם המשבצות האייקוניות שלנו הופכים את מראה המיטה לנאה יותר, אבל תפקידם של התפרים משמעותי הרבה יותר מעיצוב מרהיב, הם מאפיין פונקציונלי.
על ידי שינוי המיקום, הזווית והתדירות שלהם, אנו יכולים לשפר ולהעצים את האיכויות של כל מיטה, בעזרתם אנו יוצרים תמיכה מוגברת בדרגת קושי גבוהה יותר או פני שטח רכים ועוטפים.

המומחים שלנו ישמחו לספר לכם על דרכי הפעולה של התפרים ולהראות לכם מה ההבדלים ביניהם.

טכניקות ייחודיות שעברו מדור לדור

החומרים הטבעיים במיטות הסטנס נועדו לזוז ולהיות פעילים, הם מאפשרים למיטה לנשום כך שהיא לעולם לא תתחמם כמו מזרן לטקס או קצף חסר נקבוביות.

חשוב להבהיר: החומרים זזים אך לא נודדים.
פיתחנו טכניקות רבות השומרות בעדינות על שכבות החומרים הטבעיים במקומם, אך מאפשרות להם להחליק, לנוע ולעצב את עצמם סביבכם.
ניקח לדוגמא את הציציות: דפוס תפירה מורכב להפליא שנמצא לרוחב המזרן העליון. הוא שומר על שיער הסוס במקומו וזאת מבלי להתפשר על האיוורור, על הנוחות ועל האסתטיקה. 

מסגרת באיכות גבוהה כפי היצירה שבתוכה

אף אדם שפוי לא יעניק 25 שנות אחריות על המיטה שהוא מייצר, מבלי להיות בטוח שהיא איכותית מספיק כדי לעמוד בשעות על גבי שעות של שימוש, בכל יום ויום.

אם נסתכל על התמונה הגדולה, המיטה היא פריט הריהוט עליו יש את העומס הרב ביותר למשך הזמן הארוך ביותר בבית.
תחשבו על זה, המשקל המצטבר של זוג ממוצע בכל לילה למשך 25 שנים הוא עצום, ואף חלק במיטה לא נושא בנטל המשקל כמו מסגרת המיטה.
מסגרת מיטות הסטנס עשויות עץ אורן מלא המגיע מהיערות שבצפון שוודיה, אשר האקלים הקשים מאטים את צמיחתו והופכים אותו לקשוח וגמיש יותר.
עצי האורן שלנו נקצרים כאשר הם בני 90 עד 120 שנים ולאחר מכן אנו בוחנים כל קורה, ובוחרים רק את אלו שלהם פחות משלוש בליטות. 

איכות אמיתית הנשמרת לאורך זמן

מיטת הסטנס נוחה לא רק בפעם הראשונה ששוכבים עליה, היא בנויה להענקת נוחות במשך שנים רבות, היא מתפתחת באופן אורגני עם הזמן ולמעשה משתבחת עם השנים.

בכל לילה שאתם ישנים בה, המיטה לומדת את הגוף שלכם ומתאימה את עצמה אליו בצורה מופתית.
מיטת הסטנס תגדל להכיר אותך, להתאים לך ולשנתך.

אנחנו חוגגים את ההזדקנות של המיטות שלנו ומתגאים ביצור מוצרים שנשמרים לכל החיים, זהו סימן היכר של איכות משובחת המייחדת אותנו מן השאר.